Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky turnaje v malé kopané 4.9.2010

9. 9. 2010

Dne 4.9.2010, proběhl na hřišti ´´Za školou´´ turnaj v malé kopané, za účasti čtyř mužstev ( Budětsko, Budětsko nad 35 let,  Štarnov ,  Polomí ), která se střetla systémem každý s každým.

Navzdory nepříznivému počasí, kdy celý den pršelo a hrací plocha se proměnila spíše v oraniště, nikdo turnaj nevzdal a byl úspěšně dokončen. Do finále se probojovalo mužstvo Budětska a Štarnova. V napínavém duelu , kdy domácí vedli již dva nula, se nakonec rozhodovalo při penaltách, kde byli úspěšnější domácí a zvítězili tak celkovým skóre zápasu  3 : 2. V souboji o třetí místo porazilo Polomí Budětsko nad 35 let  3 : 0.

Nejlepším střelcem se stal Kamil Růžička  ( Štarnov  4 branky )

V neoficiální soutěži o nejzablácenějšího hráče zvítězil gólman výběru nad 35 let Tylšar Jaroslav,kdy se jeho tělesná hmotnost navýšila o 15 kilogramů.

 Ve fotogalerii můžete shlédnout snímky.

KONEČNÉ POŘADÍ

1. Budětsko

2. Štarnov

3. Polomí

4. Budětsko nad 35 let

 

SESTAVY:    Budětsko  - ( Konečný K. , Konečný L. , Konečný J. , Winkler M. , Vrba J. ,                                            Weisgarber R. , Rozsíval )

                      Budětsko nad 35 let  - ( Páleník J.  ml. , Tylšar J. , Tylšar S. ml. , Pospíšil R. ,                                                               Slavíček R. , Čepl R. , Růžička M. )

 

 

 Na závěr bych chtěl poděkovat všem zúčastněným a těm kteří se podíleli na přípravě a organizaci turnaje.                                                                 Páleník Jiří ml.

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>